Kısa Banyolar

Kısa Banyolar

Alanın küçük olmasıyla beraber tasarlanan kısa banyolar şu an özellikle şehirleşmenin çok fazla görüldüğü alanlarda bulunur. Kısa banyolarda diğer banyolara yönelik olarak çok daha farklı bir şekilde tasarım yapmak önemlidir. Aksi takdirde banyo düzenli kullanırken kişilerde çok daha büyük sorunları ortaya çıkarabilir. Bu model daha çok ebeveyn banyolarında görülür. Tuvaletin olmadığı, sadece banyo ve lavabonun olduğu alanlarda daha rahat bir şekilde kullanılabilir. Ancak temel banyolarda çok daha büyük sorunları ortaya çıkarır.

Kısa ve Küçük Banyo

Kısa banyolarda dolap kullanımı zor olduğu için daha çok raf tercih edilir. Aynı zamanda çok daha güzel bir görünümü ortaya çıkarabiliyor. Raf üzeri depolama alanı olarak tercih edilirken aynı zamanda küçük aksesuarlarla da kullanılabilmektedir. Ancak raflar buhara, suya ve ısıya uygun malzemelerden yapılmalıdır. Aksi takdirde kötü görüntüler ortaya çıkabilir.

Minimalist tasarım sevenlerin daha hoşuna giden bir banyo türü olduğu da söylenebilir. Bu modellerde duşa kabin yerine duşu ayırabilecek ince bir cam tercih edilir. Bu sayede çok daha güzel bir görünüm ve daha geniş bir alan elde edilmiş olur.

Fayans seçimi de mutlaka açık renkli olur. Açık renkler alanın çok daha geniş görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda bu banyo çeşitlerinde aydınlatmalar da alanı geniş göstermelidir. Kısa banyolar tasarlanırken mutlaka profesyonel bir firmayla iletişimde olmak gerekir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Eşsiz Mimari ve Yüzyıllık Kültür Buluşması Vadediyor!

Eşsiz Mimari ve Yüzyıllık Kültür Buluşması Vadediyor!

Dayanıklı Cami Halısı

Dayanıklı Cami Halısı

Eskiden Gelen Lezzet İzmir Lokma Tatlısı

Eskiden Gelen Lezzet İzmir Lokma Tatlısı

Web Sitemizden Tanıtım Yazısı Almak İster Misiniz?

Web Sitemizden Tanıtım Yazısı Almak İster Misiniz?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir