Iqos Elektronik Sigara ve Modelleri

Iqos Elektronik Sigara ve Modelleri

Son zamanların en popüler sigara içimi sağlayan elektronik sigara çeşitleri arasında Iqos çeşitli modelleri ile çok daha fazla popüler olmaktadır.

ıqos yeni nesil tütün buharlaştırıcı özelliği bulunan ve pek çok kişi tarafından talep edilen elektronik sigara çeşitleri arasında yer almaktadır. Cihaz içinde yer alan mini tütün alanı sayesinde tütünü yakmadan ısıtarak çok daha az katran ve zifir sağlamaktadır. Yanma işlemi olmaması sayesinde kimyasallar ve nikotin ortaya çıkmamaktadır. Yaklaşık olarak 3 cm boyunda olan cihaza olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır.

Performansı Yüksek İqos İluma

Gün geçtikçe kullanıcı sayısının arttığı dijital sigara çeşitleri arasında iqos iluma en yeni nesil ısıtılmış tütün ürünü olarak piyasada yer almaktadır. Dumansız ürünler arasında daha çok yeni olmasına rağmen cihazın kullanıcı sayısı daha da çok olmaktadır. Bu cihaz sadece özel olarak tasarımı yapılmış olan tütün birimi ile kullanılabilir. En yenilikçi teknoloji ürünü olarak dünyanın her yerinde en çok talep edilen ürün olarak bilinmektedir.

Ergonomik İqos 3 Duo

Ergonomik ve kompakt bir tasarıma sahip olan iqos 3 duo güvenilir olmasının yanı sıra daha uzun pi ömrüne sahiptir. Manyetik kilit ve titreşim uyarıları bulunan cihazın kullanımı olduğu kadar temizliği de çok daha kolay olmaktadır. Hızlı şarj edilebilir ve ardışık iki defa kullanma özelliği vardır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Her Eve Uygun Ürünler

Her Eve Uygun Ürünler

İzmir Otomatik Kepenk Sistemleri Fiyatları 2021

İzmir Otomatik Kepenk Sistemleri Fiyatları 2021

Şömine Modeli Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şömine Modeli Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir